Firma PANORAMA

 O nas

 Kontakt

RESTAURACJA PANORAMA

Otwarta w 1999 roku wraz z uruchomienie Centrum Handlowego - Restauracja PANORAMA - mieści się na pierwszym piętrze budynku położonego w Ciechanowie u zbiegu ulicy Pułtuskiej i Powstańców Wielkopolskich.

 

W kameralnej i przytulnej atmosferze gorąco zapraszamy do przeżycia niezapomnianych kulinarnych rozkoszy. Zgodnie ze starą maksymą życiową - przez żołądek do serca - dokładamy wszelkich starań, aby nasza kuchnia była rajem dla smakoszy. Restauracja serwuje dania głównie kuchni polskiej, ale i kuchnię międzynarodową. Proponujemy również Państwu dania wegetariańskie i dietetyczne. Zatrudniony personel gotowy jest podjąć się realizacji najbardziej wyszukanych wyzwań kulinarnych.

 

Restauracja pracuje codziennie w godzinach od 1100 do 2100, w piątki i soboty do ostatniego gościa, a w niedzielę od 1100 do 1600. W przypadku rezerwacji istnieje możliwość przesunięcia godzin otwarcia.

 

Klientów pochłoniętych codziennymi obowiązkami, pracą, którzy nie chcą lub nie lubią samodzielnie przygotowywać posiłków zapraszamy do korzystania z serwowanych w naszej restauracji obiadów abonamentowych.

Zapraszamy....

NASZE BANKOMATY
Facebook - Restauracja PANORAMA          Copyright © 2009 Centrum Handlowe PANORAMA Projekt i wykonanie BlueNetwork

RODO
Zgodnie z postanowieniami rozporządzenia RODO informujemy, że gromadzimy i przetwarzamy dane osobowe.
Celem przetwarzania danych jest możliwość odpowiedzi na wiadomość wysłaną za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej. Podanie przedmiotowych danych jest wymogiem, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować i odpowiedzieć na wiadomość do nas przesłaną.
Administratorem danych osobowych jest firma Centrum Handlowe PANORAMA Małgorzata Grzybowska, 06-400 Ciechanów, ul. Powst. Wlkp. 2A. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo do żądania od ADO dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Mają Państwo również prawo do wniesienia skargi do organy nadzorczego. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania przez Państwa zgody na realizację tych czynności.