Firma PANORAMA

 O nas

 Kontakt

RESTAURACJA PANORAMA

Otwarta w 1999 roku wraz z uruchomienie Centrum Handlowego - Restauracja PANORAMA - mieści się na pierwszym piętrze budynku położonego w Ciechanowie u zbiegu ulicy Pułtuskiej i Powstańców Wielkopolskich.

 

W kameralnej i przytulnej atmosferze gorąco zapraszamy do przeżycia niezapomnianych kulinarnych rozkoszy. Zgodnie ze starą maksymą życiową - przez żołądek do serca - dokładamy wszelkich starań, aby nasza kuchnia była rajem dla smakoszy. Restauracja serwuje dania głównie kuchni polskiej, ale i kuchnię międzynarodową. Proponujemy również Państwu dania wegetariańskie i dietetyczne. Zatrudniony personel gotowy jest podjąć się realizacji najbardziej wyszukanych wyzwań kulinarnych.

 

Restauracja pracuje codziennie w godzinach od 1100 do 2100, w piątki i soboty do ostatniego gościa, a w niedzielę od 1100 do 1600. W przypadku rezerwacji istnieje możliwość przesunięcia godzin otwarcia.

 

Klientów pochłoniętych codziennymi obowiązkami, pracą, którzy nie chcą lub nie lubią samodzielnie przygotowywać posiłków zapraszamy do korzystania z serwowanych w naszej restauracji obiadów abonamentowych.

Zapraszamy....

NASZE BANKOMATY
Facebook - Restauracja PANORAMA          Copyright © 2009 Centrum Handlowe PANORAMA Projekt i wykonanie BlueNetwork