Przyjemność zakupów, magia smaków....

Firma PANORAMA

 O nas

 Kontakt

ZAKUPY, PUNKTY, PREZENTY

Chcesz poznać sposób na tańsze zakupy? Zdobądź kartę programu lojalnościowego Centrum Handlowego PANORAMA.

 

Każda wizyta, to nie tylko udane zakupy, ale także kolejne punkty na Twoim koncie.

 

Bo to jest bardzo proste! Wystarczy zarejestrować się przy zakupie za przynajmniej 200zł i odebrać kartę rabatową. Odtąd każdy Twój rachunek będzie pomniejszony o przyznany rabat, a ponadto w ramach programu każde 100 złotych wydane na zakupy w każdym sklepie naszego Centrum premiowane będzie dodaniem na Państwa konto 1 punktu programu lojalnościowego.

 

Żeby otrzymać punkty podaj kartę stałego klienta kasjerowi przed zapłaceniem rachunku. Odpowiednia liczba punktów zostanie przekazana na Twoje konto. W każdej chwili możesz sprawdzić ile masz punktów i czy już możesz je wymienić na nagrody. Oferta nagród jest wciąż odnawiana, a my cieszymy się, że możemy Państwu zaproponować atrakcyjne prezenty.

 

               

 

Szczegóły w załączonym      Regulaminie programu lojalnościowego

NASZE BANKOMATY
Facebook - Restauracja PANORAMA          Copyright © 2009 Centrum Handlowe PANORAMA Projekt i wykonanie BlueNetwork

RODO
Zgodnie z postanowieniami rozporządzenia RODO informujemy, że gromadzimy i przetwarzamy dane osobowe.
Celem przetwarzania danych jest możliwość odpowiedzi na wiadomość wysłaną za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej. Podanie przedmiotowych danych jest wymogiem, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować i odpowiedzieć na wiadomość do nas przesłaną.
Administratorem danych osobowych jest firma Centrum Handlowe PANORAMA Małgorzata Grzybowska, 06-400 Ciechanów, ul. Powst. Wlkp. 2A. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo do żądania od ADO dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Mają Państwo również prawo do wniesienia skargi do organy nadzorczego. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania przez Państwa zgody na realizację tych czynności.