Przyjemność zakupów, magia smaków....

Firma PANORAMA

 O nas

 Kontakt

BONY TOWAROWE

Bony - to doskonały pomysł na prezent nie tylko dla osób prywatnych, ale także dla pracowników firm lub instytucji. Ich nominały (20zł i 50zł) pozwalają Państwu dowolnie dobrać kwotę, którą chcecie przekazać. Bony towarowe to szczególna oferta zwłaszcza dla firm, które pragną obdarować lub nagrodzić swoich pracowników korzystając z funduszu socjalnego.

 

Przy zakupie bonów nie pobieramy żadnych opłat i
prowizji, a realizować można je we wszystkich
sklepach Centrum Handlowego PANORAMA.

 

Honorujemy również następujące bony:
- SODEXHO,
- WASZA ŻYWIENIOWA,
- BONUS PREMIOWY.

 

 

 

NASZE BANKOMATY
Facebook - Restauracja PANORAMA          Copyright © 2009 Centrum Handlowe PANORAMA Projekt i wykonanie BlueNetwork

RODO
Zgodnie z postanowieniami rozporządzenia RODO informujemy, że gromadzimy i przetwarzamy dane osobowe.
Celem przetwarzania danych jest możliwość odpowiedzi na wiadomość wysłaną za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej. Podanie przedmiotowych danych jest wymogiem, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować i odpowiedzieć na wiadomość do nas przesłaną.
Administratorem danych osobowych jest firma Centrum Handlowe PANORAMA Małgorzata Grzybowska, 06-400 Ciechanów, ul. Powst. Wlkp. 2A. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo do żądania od ADO dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Mają Państwo również prawo do wniesienia skargi do organy nadzorczego. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania przez Państwa zgody na realizację tych czynności.