Firma PANORAMA

 O nas

 Kontakt

CATERING

Restauracja Panorama oprócz przyjęć organizowanych we własnym lokalu zajmuje się również obsługą kulinarną imprez na zewnątrz. Tym, co zapada w pamięci uczestników przyjęć na pikniku, bankiecie, czy weselu, to doskonałe jedzenie. Oprócz miłego nastroju, radości spotkań z przyjaciółmi, kontrahentami czy w gronie rodziny, oprócz przyjemności spędzonego czasu z klientami smak potraw pozostaje w pamięci na długo.

 

Decydując się na współpracę z nami możecie Państwo być pewni, że centralna część uroczystości - czyli stół - będzie wyglądał świetnie, a zaoferowane potrawy smakowały po prostu pysznie.

 

Osobiście zadbamy o to, by uzgodnione potrawy przygotowane zostały ze świeżych produktów zapewniających doskonały smak potraw.

 

Proponujemy Państwu między innymi:
- obsługę bankietów,
- przyjęcia ogrodowe i grill party,
- obsługę szkoleń,
- dostawę obiadów,
- szybką dostawę kanapek.

 

Podchodzimy indywidualnie do potrzeb każdego klienta, poświęcając dużo uwagi, aby zaproponowany serwis był na najwyższym poziomie.

 

Warto przy tym zaznaczyć, że wszystkie zaproponowane usługi świadczymy za umiarkowaną cenę, zachowując wysoki ich standard.

 

Niezmiernie miło przywitać będzie nam Państwa w gronie naszych klientów.

NASZE BANKOMATY
Facebook - Restauracja PANORAMA          Copyright © 2009 Centrum Handlowe PANORAMA Projekt i wykonanie BlueNetwork

RODO
Zgodnie z postanowieniami rozporządzenia RODO informujemy, że gromadzimy i przetwarzamy dane osobowe.
Celem przetwarzania danych jest możliwość odpowiedzi na wiadomość wysłaną za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej. Podanie przedmiotowych danych jest wymogiem, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować i odpowiedzieć na wiadomość do nas przesłaną.
Administratorem danych osobowych jest firma Centrum Handlowe PANORAMA Małgorzata Grzybowska, 06-400 Ciechanów, ul. Powst. Wlkp. 2A. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo do żądania od ADO dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Mają Państwo również prawo do wniesienia skargi do organy nadzorczego. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania przez Państwa zgody na realizację tych czynności.