Przyjemność zakupów, magia smaków....

Firma PANORAMA

 O nas

 Kontakt

KOSZE OKOLICZNOŚCIOWE

Zastanawiasz się czym i jak obdarować kontrahenta, czy partnera biznesowego? Nie wiesz co kupić bliskiej osobie, czy pracownikowi? Nie masz czasu?

 

W Centrum Handlowym PANORAMA możecie Państwo sami wybrać przysmaki lub zdać się na doświadczenie fachowej obsługi i sprawić obdarowanemu największą radość. Najwyższej klasy słodycze, doskonałe wina czy aromatyczne kawy... a wszystko zapakowane w wiklinowym koszu albo eleganckim pudełku, to prezent niemal idealny i niezobowiązujący.

 

NASZE BANKOMATY
Facebook - Restauracja PANORAMA          Copyright © 2009 Centrum Handlowe PANORAMA Projekt i wykonanie BlueNetwork

RODO
Zgodnie z postanowieniami rozporządzenia RODO informujemy, że gromadzimy i przetwarzamy dane osobowe.
Celem przetwarzania danych jest możliwość odpowiedzi na wiadomość wysłaną za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej. Podanie przedmiotowych danych jest wymogiem, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować i odpowiedzieć na wiadomość do nas przesłaną.
Administratorem danych osobowych jest firma Centrum Handlowe PANORAMA Małgorzata Grzybowska, 06-400 Ciechanów, ul. Powst. Wlkp. 2A. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo do żądania od ADO dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Mają Państwo również prawo do wniesienia skargi do organy nadzorczego. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania przez Państwa zgody na realizację tych czynności.