Przyjemność zakupów, magia smaków....

Firma PANORAMA

 O nas

 Kontakt

ALEJA HANDLOWA

Nasze Centrum Handlowe PANORAMA, to nie tylko Supermarket, ale również Aleja handlowa, która doskonale uzupełnia oferowaną przez nas gamę produktów.
 

Bogato wyposażone stoisko alkoholowe, to atut sklepu, w którym znaleźć można również wyroby tytoniowe, oraz prasę.    
 

Mięso, wędliny, drób, ryby, a to wszystko po przystępnych cenach. Zapraszamy do naszego sklepu mięsnego.     
 

 

Jeśli nie znajdziesz odpowiedniego kosmetyku dla siebie w markecie, to zapraszamy do dobrze zaopatrzonego sklepu drogeryjnego.     
 

 
     Łasuchom lubiącym słodkości polecamy naszą cukiernię.

 

NASZE BANKOMATY
Facebook - Restauracja PANORAMA          Copyright © 2009 Centrum Handlowe PANORAMA Projekt i wykonanie BlueNetwork

RODO
Zgodnie z postanowieniami rozporządzenia RODO informujemy, że gromadzimy i przetwarzamy dane osobowe.
Celem przetwarzania danych jest możliwość odpowiedzi na wiadomość wysłaną za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej. Podanie przedmiotowych danych jest wymogiem, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować i odpowiedzieć na wiadomość do nas przesłaną.
Administratorem danych osobowych jest firma Centrum Handlowe PANORAMA Małgorzata Grzybowska, 06-400 Ciechanów, ul. Powst. Wlkp. 2A. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo do żądania od ADO dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Mają Państwo również prawo do wniesienia skargi do organy nadzorczego. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania przez Państwa zgody na realizację tych czynności.