Firma PANORAMA

 O nas

 Kontakt

PRZYJĘCIA I BANKIETY

Dzięki posiadanej infrastrukturze i doświadczeniu zapraszamy Państwa do organizowania w naszej restauracji przyjęć, bankietów okolicznościowych, przyjęć weselnych, komunijnych, z okazji chrztu, spotkań biznesowych, rocznicowych, styp oraz szkoleń.

 

W naszej restauracji oprócz Sali Restauracyjnej posiadającej 40 miejsc znajduje się mniejsza Sala Bankietowa umożliwiająca organizowanie zamkniętych obiadów i kolacji biznesowych, szkoleń oraz spotkań towarzyskich oraz Sala Pubowa, w której możemy zorganizować przyjęcie okolicznościowe nawet dla 90 gości.

 

Trzy klimatyzowane, różnej wielkości sale jakimi dysponujemy, są doskonałym miejscem na organizację różnego typu spotkań:

  • szkolenia, konferencje, pokazy (zapewniamy niezbędny sprzęt audiowizualny: projektor, ekran ścienny, ekran przenośny, flipchart),
  • przyjęcia okolicznościowe (komunie, chrzciny, imieniny, wieczory kawalerskie i panieńskie, przyjęcia urodzinowe dla dorosłych, a także dla dzieci),
  • przyjęcia weselne.

 

SALA PUBOWA

SALA BANKIETOWA

 

Przy organizacji wesela zapewniamy:

  • Wynajem sali - GRATIS
  • Profesjonalną obsługę - GRATIS
  • Dekorację wnętrza przygotowaną indywidualnie na każde przyjęcie - GRATIS
  • Ozdobne pokrowce na krzesła - GRATIS
  • Konsumpcję dla dzieci do 4 roku życia - GRATIS
  • Konsumpcję dzieci od 4 do 12 roku życia - 50% ceny

 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w organizacji przyjęć okolicznościowych, zapewniamy Państwu najwyższy standard obsługi, realizację indywidualnych życzeń, starannie dobrane menu. Państwu pozostaje tylko zaprosić gości i cieszyć się, będąc samemu gościem na własnym przyjęciu.

 

Duży, bezpieczny parking i położenie w centrum miasta jest dodatkowym atutem przemawiającym za organizacją imprezy w naszej Restauracji.

 

Zadowolenie naszych Klientów jest podstawową dewizą przyświecającą naszemu działaniu.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług....

NASZE BANKOMATY
Facebook - Restauracja PANORAMA          Copyright © 2009 Centrum Handlowe PANORAMA Projekt i wykonanie BlueNetwork

RODO
Zgodnie z postanowieniami rozporządzenia RODO informujemy, że gromadzimy i przetwarzamy dane osobowe.
Celem przetwarzania danych jest możliwość odpowiedzi na wiadomość wysłaną za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej. Podanie przedmiotowych danych jest wymogiem, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować i odpowiedzieć na wiadomość do nas przesłaną.
Administratorem danych osobowych jest firma Centrum Handlowe PANORAMA Małgorzata Grzybowska, 06-400 Ciechanów, ul. Powst. Wlkp. 2A. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo do żądania od ADO dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Mają Państwo również prawo do wniesienia skargi do organy nadzorczego. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania przez Państwa zgody na realizację tych czynności.