Przyjemność zakupów, magia smaków....

Firma PANORAMA

 O nas

 Kontakt

HISTORIA PANORAMY

Centrum Handlowe PANORAMA jest własnością osoby fizycznej, która rozpoczęła działalność gospodarczą w 1993 otwierając osiedlowy sklep spożywczy z produktami pierwszej potrzeby o powierzchni 100m2.

 

Z roku na rok asortyment towarowy powiększał się, a klientów przybywało. Powstały plany rozwoju firmy, które zostały zrealizowane w listopadzie 1999 roku, kiedy to uroczyście dokonane zostało otwarcie nowej placówki o powierzchni ponad 1200m2.

 

Centrum Handlowe PANORAMA powstało jako alternatywa zarówno dla lokalnych sklepów wielobranżowych jak też mniejszych i większych sieciowych supermarketów i galerii handlowych.

 

Od początku swojej działalności Centrum zorientowane jest na obsługę wymagających klientów poszukujących najlepszej jakości produktów za rozsądną, dopasowaną do lokalnego rynku cenę. Na terenie obiektu znajduje się duży sklep samoobsługowy proponujący najwyższej jakości produkty spożywcze, mini piekarnię oferującą gorące pieczywo, nabiał, świeże owoce i warzywa, produkty chemii gospodarczej i kosmetyki oraz drobne wyposażenie gospodarstwa domowego. Fachowy i uśmiechnięty personel w każdej chwili (w godzinach: w tygodniu od 630 do 2100, w niedzielę od 900 do 1600) jest do dyspozycji klientów, pomagając w zakupach i doradzając w wyborze asortymentu.

 

Centrum Handlowe PANORAMA to również aleja handlowa, na której znajdziecie Państwo Sklep z alkoholami prasą i tytoniem oferujący wszystkie najbardziej wyszukane trunki. Sklep kosmetyczny posiadający w swojej ofercie kosmetyki selektywne zarówno wszystkich marek światowych jak i równie wysokiej jakości produkty polskie zarówno dla pań jak i panów. Cukiernię, do której dostarcza własne wyroby wiele lokalnych piekarni cukierniczych oraz sklep wędliniarski zaopatrzony w wysokiej jakości mięso i wędliny.

 

Na pierwszym piętrze Centrum dla dopełnienia potrzeb naszych Klientów znajduje się Restauracja wraz z Pubem i salą bankietową. Tutaj szef kuchni oferując głównie dania kuchni staropolskiej spełnia oczekiwania każdego konesera sztuki kulinarnej. Placówka posiada bezkolizyjny parking oraz swobodę poruszania się dla osób niepełnosprawnych.

 

Centrum Handlowe PANORAMA dzięki zdobywanemu doświadczeniu i wiedzy stale uzupełnia ofertę handlową o nowe produkty, aby zakupy dokonywane we wszystkich naszych sklepach były przyjemnością i dawały satysfakcję właściwie dokonanego wyboru.

 

NASZE BANKOMATY
Facebook - Restauracja PANORAMA          Copyright © 2009 Centrum Handlowe PANORAMA Projekt i wykonanie BlueNetwork

RODO
Zgodnie z postanowieniami rozporządzenia RODO informujemy, że gromadzimy i przetwarzamy dane osobowe.
Celem przetwarzania danych jest możliwość odpowiedzi na wiadomość wysłaną za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej. Podanie przedmiotowych danych jest wymogiem, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować i odpowiedzieć na wiadomość do nas przesłaną.
Administratorem danych osobowych jest firma Centrum Handlowe PANORAMA Małgorzata Grzybowska, 06-400 Ciechanów, ul. Powst. Wlkp. 2A. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo do żądania od ADO dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Mają Państwo również prawo do wniesienia skargi do organy nadzorczego. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania przez Państwa zgody na realizację tych czynności.