Zapraszamy na Baraniec do naszego całorocznego drewnianego domu, położonego na skraju lasu nad piękną łąką. Otacza go cisza i spokój, a znaczna odległość od innych zabudowań zapewnia również prywatność.

Miejsce to jest idealne do spędzenia ważnych chwil przygotowania przed wielkim dniem. Zapraszamy Państwa i Państwa gości do odnalezienia chwili odpoczynku w malowniczej scenerii Sowiego Zakątka.

* Wynajmu domu Sowi Zakątek można dokonać minimum na 2 doby.

blank

1
2
blank

Kwiaty towarzyszą człowiekowi przez całe życie. Uświetniają najważniejsze uroczystości, nie mówiąc już o małych radościach dnia codziennego. Naszą ofertę kierujemy do Młodych Par. Dzień ślubu jest dniem szczególnym w życiu każdego z nas, a kwiaty stanowią ważny dodatek do tak wzniosłej chwili.

Do dyspozycji klientów mamy albumy z setkami zdjęć o tematyce ślubnej: bukietami ślubnymi, dekoracjami samochodów oraz aranżacjami kościołów i sal weselnych. Kładziemy nacisk na fachowe doradztwo, świeżość i trwałość kwiatów oraz przemyślane rozwiązania. Z naszym doświadczeniem i pomocą dzień Waszego Ślubu będzie najpiękniejszym dniem w życiu.

Dobierzemy niepowtarzalny bukiet, który będzie harmonizował z urodą Panny Młodej a także kolorem i stylem jej sukni. Do każdego bukietu ślubnego otrzymujecie Państwo przypinkę do butonierki dla Pana Młodego oraz kwiaty do włosów dla Panny Młodej bez dodatkowych opłat.

blank

Ministerstwo Wesela – Znajdziesz tutaj szereg atrakcji weselnych, które urozmaicą, dodadzą kolorytu Twojemu przyjęciu czy imprezie, bez obawy o to, że coś się nie uda.

Pod nazwą, kryje się bowiem zespół wykwalifikowanych ludzi, wyposażonych w nowoczesny i profesjonalny sprzęt. Z nami nie może się nie udać!

Rabat 15% dla Gości weselnych!