Restauracja Panorama. Polska tradycja i pasja od 1999 roku.

 Restauracja Panorama działa na rynku gastronomicznym naszego miasta od 1999 roku. Mieści się na I piętrze w Centrum Handlowym Panorama u zbiegu ulicy Pułtuskiej i Powstańców Wielkopolskich.

Jest to ciepłe, kameralne i niezobowiązujące miejsce, w którym serwowana jest codziennie tradycyjna kuchnia polska z elementami kuchni międzynarodowej. Wyjątkowy nastrój tworzą tu starannie przygotowane dekoracje oraz stoły nakryte obrusami, delikatne światło, nastrojowe witraże i dyskretna muzyka.

W menu Nasi Goście znajdą zarówno dania mięsne jak i wegetariańskie, dania rybne oraz dietetyczne. Zatrudniony w naszej restauracji personel gotowy jest podjąć się realizacji nawet najbardziej wyszukanych dań dla Naszych Gości.

Gości pochłoniętych zbyt dużym natłokiem obowiązków w codziennym życiu zapraszamy do skorzystania z serwowanych w naszej restauracji obiadów abonamentowych w atrakcyjnych cenach.

Restauracja to także dwie oddzielne kameralne sale gdzie również organizowane są przyjęcia weselne i okolicznościowe, rodzinne bankiety oraz imprezy firmowe.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą !!!